Ankara Travesti gibi 40’lı yaşlarda hala 30’unda göstermek istiyorsanız

30′ lu yaşlar tüm kadınların kendilerini bulmaya başladıkları dönem olarak nitelendirilir. Ankara Travesti Ayakları yere daha sağlam basmaya başlayan, farkındalığı artan kadınların aynı güzelliği ve öz güveni görünüşlerinde de elde etmek için eskisinden daha özenli davranmak durumunda oldukları da bir gerçek.

Eğer 40’lı yaşlarda hala 30’unda göstermek istiyorsanız, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı Op. Dr. Ankara Travesti Bülent Cihantimur’un bazı önerileri var:

“30’lu yaşları bir sınır olarak kabul eder ve 40’lı yaşlara yatırım yapma zamanı olarak görürseniz, bu işi başarırsınız. Bakın 30’lu yaşlarda kendini çabuk yenileyen cilt artık yavaş yavaş yerini ufak tefek mimik çizgilerine, daha çabuk şişen gözlere bırakmaya başlamıştır. Ankara Travesti Telaş edilecek bir durum yok. Dediğim gibi zamanında önlemler alırsanız, her şeyin çözümü var, yaşı geriden takip etmek mümkün”.

Cildinizi mutlaka nemlendirin

Işıltısını kaybetmeye ve renk tonu bozulmaya başlayan cilt daha yorgun gözükecektir. Cildinizi olabildiğince nemlendirmeli ve renk tonunu düzenleyici kremler kullanmalısınız. Yine Örümcek Ağı kremi gibi içinde peptit ve kök hücre ajanları barındıran içerikleri tercih edin. Ayrıca 6 ayda bir uygulatacağınız vitamin iğneleri ile daha dolgun ve nemli bir cilde sahip olabilirsiniz. Hyarulonik asit cildin temel yapı taşlarından biridir. Diğer vitaminlerle cildinize enjekte ettirdiğinizde uzun süre sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Mezoterapi, ozon terapi ve PRP için ayrıntılı bilgiler edinin. İnce kırışıklıkların yerleşmemesi için, belirgin bölgelere yapılabilecek botox uygulamaları, derin kırışıklıkları önlemenize fayda sağlar. Ankara Travesti Ayrıca unutmayınız, Örümcek Ağı estetiği uygulamasına ne kadar erken yaşlarda başlarsanız, yaşlanma belirtilerine o kadar ileri zamanlarda rastlarsınız. İstenmeyen tüyleriniz için hala eski yöntemlere takılıp kaldıysanız, acısız ütüleme epilasyon hakkında bilgi almanızı öneriyorrum

Gözler çevresi ve ilk çizgiler

Yüz üzerinde yaşı en çabuk göz çevresi ele verir. 30′ lu yaşlarda kaz ayakları ince çizgiler halinde görülmeye başlanır. Bu süreçte başlangıç çizgilerine yönelik geliştirdiğim Örümcek Ağı kremi gibi, bir kırışıklık karşıtı kremi edinmenizde fayda var. Ankara Travesti Zamanla uykusuz geceler ve yorgunluk göz kenarlarında aşırı pigmentasyon birikimine neden olabileceği için, gözaltı morluklarının artmasını tetikleyebilir. Gözaltı morluklarını gidermek için yapılan işlemlere göz atmanızı öneriyorum. Söz gelimi göz altı ışık dolgusu, son derece iyi geri dönüşler aldığımız bir uygulamadır.

Ellerinizi koruyun

Güneşe en çok maruz kalan eller çok hızlı yaşlanırlar. Haftada bir nem ve leke maskeleri uygulayarak ellerinizi koruyabilirsiniz. Yine unutulmaması gereken önemli nokta dışarı çıkmadan önce ellerinize güneş kremi kullanmaktır. Ankara Travesti Ellerinizde lekelenmeler başlayabilir, bunun için leke tedavisine başlayabilirsiniz. Yıpranma derecesine göre ellere yağ enjeksiyonları da öneriyorum.

Göğüs ve dekolteye dikkat

Yüzümüze ne kadar iyi bakarsak bakalım aynı özeni göğüs bölgemize göstermezsek tam bir sonuç alamayız. Zamanla iki göğüs arasında çizgilenmeler başlar ve yaşımızı ele verir. Yüzünüze sürdüğünüz güneş kremini dekoltenize de uygulamalısınız. Geceleri yatmadan önce bir tonikle iyice temizleyerek uygun göğüs toparlayıcı kremlerle genç görünümlü bir dekolte elde edebilirsiniz. Kadınların aktif bir şekilde iş hayatının içinde yer almaları, çocuk sahibi olma yaşının artık 30’lu yaşlara doğru ilerlemesine neden oluyor. Doğum, emzirme, bu dönemde alınan ve verilen kilolar, özellikle göğüslerin deforme olmasına neden oluyor. Meme büyütme, meme küçültme, meme silikonu hakkında bilgiler almaya ve göğüs ameliyatlarını düşünmeye başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir